Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

turnaj dvojic ?

nechapu, proc se nekdo porad zhlizi v necem, co chce hrat malokdo , a navic, kdyz uz, tak nejsou lidi do nich , do dvojic . prestal jsem tuhle hrat definitivne tenis, protoze nebylo mozno se domluvit s nekym na pravidelnych cvicenich . proc poradate dvojce jako turnaj ? a proc potom chcete vyhlasovat v tomto turnaji nejlepsi jednotlivce ? chce se mi zasmat podobne jako ten jeden, co se smeje vsem ! absurdni...

Datum
Vložil
Titulek

Re: turnaj dvojic ?

Tak se zasměj, však ty se ho účastnit nemusíš. ;-)

Datum
Vložil
Titulek

?

kde hraje Kamila Šmerdová ?

Datum
Vložil
Titulek

Re: ?

hraje za Českou Třebovou

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: ?

ď..

Datum
Vložil
Titulek

Klubové přebory

Jaké jsou výsledky

Datum
Vložil
Titulek

Re: Klubové přebory

Až je Soňa přepíše a pošle mi je, tak je sem píchnu.

Datum
Vložil
Titulek

aktualizace stránek

Dalo by moc práce zveřejnit aktuální dění na kuželně pomocí těchto stránek? Například o předehrávaném utkání žen nebyla nikde informace, odveta poháru žen obdoba. Proč to alespoň nedáte na nástěnku při vchodu do kuželny, když je problém umístění přes internet.
Ať to padá! (Možná že lépe bez diváků).

Datum
Vložil
Titulek

Re: aktualizace stránek

Zveřejňovat aktuální dění na stránkách není zas až takový problém, chce to jen najít si čas. Moje motivace něco takového dělat už několikrát tvrdě narazila, protože informace si zde najít často nedokázala ani většina členů oddílu, proto mě v podstatě ani nenapadlo, že by je zde hledala veřejnost. Členové sem nechodí možná proto, že aktuální informace si najdou ve zpravodajích v případě dlouhodobých soutěží, odkud bych je já mohl jen se zpožděním opisovat. A to je podle mě zbytečné. V případě Poháru ČKA si zápasy domlouvají individuálně vedoucí družstev, termín pak hlásí správci webových stránek této soutěže - https://www.poharcka.kuzelky.cz/. Například termín odvetného utkání s Ratíkovicemi je znám teprve od neděle a ještě ve středu byl změněn. Nemůžu tato utkání tedy ani dopředu zanést do excelovského souboru s programem utkání na kuželně, který je zveřejněn na úvodní stánce. Na každotýdenní aktualizaci stránek se pak většinou pro časové zaneprázdnění nezmůžu. Pokud by se v oddíle našel někdo, kdo by to hlídal a chtěl by mi práci ulehčit, uvítal bych to. Ale nikdo takový se stejně nenajde.
Co se týče zveřejňování informací na kuželně, tak to je věc správce, který má denně přístup k počítači a tiskárně.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: aktualizace stránek

Lukáši díky za odpověď, alle stejně je divné, že se divíš tomu, že by mohla na těchto stránkách hledat něco veřejnost. Pro koho jiného by tyto stránky měly sloužit? Pokud jdou čerpat informace ze zpravodajů, samozřejmě nechci duplicitu. Měl jsem na mysli aktuální informace (změny termínů, dění na kuželně atd.)
Otázka vyvěšení termínu může trvat 5 minut a pokud na to nestačí celý týden, tak je něco špatně.

Záznamy: 51 - 60 ze 172

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Vyhledávání

© 2008–2020 Všechna práva vyhrazena. Datum poslední aktualizace: 9.2.2020