Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: aktualizace stránek

Zveřejňovat aktuální dění na stránkách není zas až takový problém, chce to jen najít si čas. Moje motivace něco takového dělat už několikrát tvrdě narazila, protože informace si zde najít často nedokázala ani většina členů oddílu, proto mě v podstatě ani nenapadlo, že by je zde hledala veřejnost. Členové sem nechodí možná proto, že aktuální informace si najdou ve zpravodajích v případě dlouhodobých soutěží, odkud bych je já mohl jen se zpožděním opisovat. A to je podle mě zbytečné. V případě Poháru ČKA si zápasy domlouvají individuálně vedoucí družstev, termín pak hlásí správci webových stránek této soutěže - https://www.poharcka.kuzelky.cz/. Například termín odvetného utkání s Ratíkovicemi je znám teprve od neděle a ještě ve středu byl změněn. Nemůžu tato utkání tedy ani dopředu zanést do excelovského souboru s programem utkání na kuželně, který je zveřejněn na úvodní stánce. Na každotýdenní aktualizaci stránek se pak většinou pro časové zaneprázdnění nezmůžu. Pokud by se v oddíle našel někdo, kdo by to hlídal a chtěl by mi práci ulehčit, uvítal bych to. Ale nikdo takový se stejně nenajde.
Co se týče zveřejňování informací na kuželně, tak to je věc správce, který má denně přístup k počítači a tiskárně.

Zpět na diskuzi

Vyhledávání

© 2008–2020 Všechna práva vyhrazena. Datum poslední aktualizace: 9.2.2020